Tartu mnt 83, Tallinn, 10115

Teenused

Tehnilisest toest kuni erilahendusteni pakub Texpo mitmekülgseid teenuseid

Meie eesmärk on tugevdada teie ettevõtet ja tagada turvalisus, olenemata sellest, kas olete paigaldaja, hooldaja või lõppkasutaja, pakkudes kõikehõlmavaid tuleohutus- ja turvalahendusi.

Konsultatsioon ja nõustamine

Leiame lahendused, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele ja
nõuetele. Meie eesmärk on toetada teid tõhusate tuleohutus- ja turvasüsteemide kavandamisel ning nende realiseerimisel.

consultation
development

Erilahendused

Kui teie vajadused ulatuvad tavapärasest kaugemale, siis oleme siin, et välja töötada tuleohutus- ja turvasüsteemide erilahendusi.

development

Tehniline tugi

Meie asjatundlik meeskond on siin, et aidata teid süsteemi paigaldamisel, seadistamisel, tõrkeotsingul või kasutamisel. Oleme vaid ühe kõne kaugusel, et tagada teie süsteemide sujuv toimimine.

support
checking_system

Auditid ja vastavuskontrollid

Olenemata sellest, kas vajate oma olemasoleva süsteemi põhjalikku
hindamist või soovitusi teile sobivaima lahenduse leidmiseks, võite meie peale loota. Tagame, et teie süsteemid vastavad eeskirjadele ja täidavad oma eesmärgi ning pakume lahendusi nende täiustamiseks.

checking_system

Koolitus ja juhendamine

Olge teadmistega esirinnas meie koolitus- ja kvalifikatsiooni programmidega. Meie eesmärk on tagada, et paigaldajad ja tehnikud oleksid tuleohutus- ja turvasüsteemide paigaldamiseks ja hooldamiseks põhjalikult ettevalmistatud.

training

Võtke meiega ühendust ja aitame teil saavutada parimad tulemusi turvalisuse ja tuleohutuse valdkonnas!

Meie missiooniks on pakkuda alati parimaid tuleohutus- ja turvalahendusi. Avastage meie valikust just teile sobivaid tooteid ning kutsume teid julgelt küsima konsultatsioone nii süsteemide kui ka nõuetekohaste lahenduste osas.