Tartu mnt 83, Tallinn, 10115

Teie usaldusväärne partner

tuleohutus- ja turvalahenduste alal

Tuleohutus- ja turvasüsteemide tarnijana oleme pühendunud pakkuma tipptasemel lahendusi olenemata sellest, kas olete paigaldaja, hooldaja või lõppkasutaja. Keskendume tugevatele teadmistele ja innovaatilistele lahendustele, olles partner teie projektide edukal elluviimisel.

texpo

Peamised kompetentsid

Tuleohutuslahendused

Pakume laia valikut tuleohutussüsteeme, sealhulgas kaasaegseid tulekahju avastamise ja alarmeerimise süsteeme, kustutussüsteeme, häälalarmsüsteeme ning loomulikke suitsueemaldussüsteemide lahendusi.  Mõistame nende süsteemide kriitilist tähtsust elude kui ka vara kaitsmisel ning pakume parimaid ja optimaalsemaid tehnilisi lahendusi ning kvaliteetseid tooteid ja süsteeme.

Tehniline tugi

Meie kogemus näitab, et tuleohutus- või turvasüsteemi tõhusus sõltub suuresti valitud seadmetest, projekteeritud lahendusest ja kvaliteetsest paigaldusest. Seetõttu on Texpo jaoks prioriteediks pakkuda professionaalset ja asjatundlikku konsultatsiooni ning tehnilist tuge. Oleme valmis teid toetama kõikides projekti etappides, olgu selleks konsultatsioon, tehniline nõustamine või veaotsing objektil.

Kohandatud lahendused

Iga projekt on unikaalne, ja me mõistame, kui oluline on luua lahendusi, mis vastavad konkreetsetele vajadustele ja nõudmistele. Texpo meeskond töötab tihedalt koos tootjate, projekteerijate ja paigaldus ettevõtetega, et pakkuda parimaid tuleohutus- ja turvasüsteeme, mis vastavad iga objekti spetsiifilistele nõuetele ning vajadustele.

Turvasüsteemid

Kvaliteetne turvalahendus tagab vara kaitse ning turvalisuse, mis omakorda loob kindlustunde ja meelerahu. Pakume tõhusaid turvalahendusi vara kaitseks, sissetungide ja röövide ennetamiseks, eluruumidele, äripindadele või tööstusobjektidele.

Miks valida
Texpo

 

Texpo on rohkem kui lihtsalt tarnija; oleme teie partner, olenemata sellest, kas olete paigaldaja, hooldaja või lõppkasutaja.

Kliendikeskne lähenemine

Oleme pühendunud pikaajaliste kliendisuhete loomisele ja hoidmisele. Meie personaalne lähenemine igale kliendile ja projektile, koos avatud suhtlemise ja professionaalsusega, tagab parima ja optimaalsema lahenduse igale kliendile.

Usaldusväärsus

Pakume kvaliteetseid ning usaldusväärseid tooteid ja süsteeme. See tagab, et need on töökindlad ja vastupidavad. Võite kindel olla, et meie lahendused on nõuetekohased ja kvaliteetsed, kindlustades nende järjepideva ja usaldusväärse toimimise.

Innovatsioon

Me hoiame ennast pidevalt kursis valdkonna uuendustega, tagades, et meie tooted on alati asjakohased ja sisaldavad viimaseid tehnoloogilisi uuendusi. See võimaldab meil pakkuda teile alati parimaid lahendusi.

Turvalisus ennekõike

 Jagame teie pühendumust ohutusele. Valides Texpo, teete koostööd ettevõttega, kes on kirglik ohutuse ja turvalisuse tagamisel, õnnetuste ennetamisel ja elude ning vara kaitsel.

Partnerid

Võtke meiega ühendust ja aitame teil saavutada parimad tulemusi turvalisuse ja tuleohutuse valdkonnas!

Meie missiooniks on pakkuda alati parimaid tuleohutus- ja turvalahendusi. Avastage meie valikust just teile sobivaid tooteid ning kutsume teid julgelt küsima konsultatsioone nii süsteemide kui ka nõuetekohaste lahenduste osas.